NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA - KONKURS

Pokażcie nam swoje choinki! Jesteśmy ciekawi, czym je zdobicie. Najpiękniejsze drzewka nagrodzimy!                                                                                                                                      

W wydaniu specjalnym KUKBUK Zima możecie przeczytać historię czterech niezwykłych choinek. Ich właściciele do ubierania drzewka przykładają wielką wagę, a każda ozdoba jest tak samo ważna. W waszych domach pewnie jest podobnie - moment ubierania choinki jest wzruszający i piękny, a gdy drzewko jest gotowe, można ruszyć ze świętami pełną parą. 

 


Chcemy zobaczyć wasze drzewka - są wysokie i rozłożyste, czy małe i pękate? Naturalne czy sztuczne? Jakie zdobią je bombki, zabawki, łańcuchy? 

 

Czy wiszą na nich pierniczki, a może orzechy i plastry pomarańczy? Ciężko będzie wybrać najpiękniejsze drzewko, bo przez świąteczne emocje i wzruszenia wszystkie są wspaniałe. Dlatego skupimy się na tym, w jaki sposób choinka może odzwierciedlać charakter i upodobania właściciela czy moment życia, w którym się znajduje. 

 

Zdjęcia drzewek (nie cięższe niż 1MB) wraz z krótkim opisem przesyłajcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl do 2 stycznia, a następnego dnia wybierzemy i ogłosimy trzy najładniejsze. Ich autorzy zostaną nagrodzeni książkami. Powodzenia!

 

REGULAMIN

Przepis i zdjęcie: Magdalena Zaryczyńska/glinianytalerzyk.blog.pl
Credits: Lorem ipsum dolor sit amet.
Instagram